czwartek, 9 maja 2013

Wiedz, że coś się dzieje - part two: Tydzień Kanadyjski

Wiem, że od pisania jest tutaj Anhela, jednakowoż postanowiłem popełnić tego jakże ambitnego posta.

Przygotowania idą ostatnio pełną parą, choć stety czy niestety zajmują nam sporo czasu (np. tego którego powinienem poświęcić  na magisterkę :P). W każdym razie istotne jest to, że kroczymy naprzód stawiając czoła przeciwnościom losu (niech żyje patos!).
Na chwilę obecną możemy pochwalić się posiadaniem paszportów oraz niezbyt chlubnym brakiem biletów. Pozyskiwanie funduszy na wyprawę nie idzie nam tak sprawnie jakbyśmy tego chcieli, niemniej jednak  -walczymy.
W sprawie wspomnianego już przez Angelę filmu promocyjnego czekamy na odpowiedź Warner Bros'a, który ma się zająć jego dystrybucją na całym naszym pięknym globie (w ostateczności zadowolimy się serwisami Youtube i Polak Potrafi).

Przechodząc do sedna, w najbliższym czasie odbędzie się jedyny i niepowtarzalny TYDZiEŃ KaNADYJSKI w klubokawiarni Grawitacja w Warszawie (Browarna 6), którego mamy przyjemność być współorganizatorem. W programie moc atrakcji - koncerty, film, muzyka, jedzenie, czyli coś dla ducha, oka i ciała (wszystko iście kanadyjskie of course). Oczywiście zaprezentujemy się również z Angeliką szerszej publiczności opowiadając co nieco o naszej wyprawie - po co?, na co?, dlaczego nas tam niesie? Przecież tam jeno dzicz, łosie, syrop klonowy, hokej  znowu łosie i tyle. Jeśli chcecie poznać odpowiedzi na te pytania to serdecznie zapraszamy.

Poniżej na plakacie znajdziecie harmonogram wydarzeń:

by Charyca Katarzyna :)


Na naszym fanpagu na facebooku, w zakładce wydarzenia (wystarczy kliknąć po prawej stronie i dzięki magii lub za pomocą innych niebezpiecznych zjawisk przenosicie się na naszego fejsa ), znajdziecie więcej informacji na temat poszczególnych eventów. W czerwcu zaś odbędzie się kolejny koncert, o którym opowiemy w stosownym czasie.


Warto również nadmienić o naszym przyszłym zawitaniu w wieczornych audycjach radiowych. Nastąpi to już całkiem niebawem,  bo 15 maja o 19.10  w politechnikowym Radiu Aktywnym, a następnie 24 maja o 23.00 w radiowej Czwórce Polskiego Radia. Na szczęście moje i wasze tym razem pojawimy się tam oboje i przybliżymy po krotce naszą wyprawę oraz co nami kieruje. 


Ps. Dla wtajemniczonych (tych co mnie słuchali ostatnio w Radio Kampus) obiecuję, że nie będę nadużywać więcej słowa "strikte", a w żadnym wypadku już "strikte fajnie" :).

1 komentarz: