piątek, 19 kwietnia 2013

Wiedz, że coś się dzieje...

Od dawna nie było żadnych wpisów na naszym blogu, co nie oznacza jakobyśmy próżnowali.
Co to, to nie!

Dziś odebrałam paszport biometryczny, który upoważnia do na wjazd na rzeczone 3 miesiące do Kanady bez konieczności wyrabiania wizy. 
Nie mamy jeszcze biletów, nasze oferty wędrują do potencjalnych sponsorów, którzy mogą być zainteresowani nietypową formą promocji swej firmy.
Ponadto informacje o nas pojawiają się w różnych źródłach, nasi patroni medialni nie próżnują.
Pierwsze informacje jakie ukazały się na nasz temat nie tylko w formie wirtualnej to wywiad w Słowie Podlasia, lokalnym tygodniku o zasięgu powiatowym. Bardzo dziękujemy naszym patronom, za wspomniany artykuł. Co prawda nie bezpośrednio, otrzymaliśmy pomoc jakiej potrzebujemy, ale otworzyło to przed nami drzwi, których wcześniej nawet nie widzieliśmy. Na moją skrzynkę mailową przyszła wiadomość od podróżnika Michała Zielińskiego, któremu również zdarza się współpracować z tygodnikiem, a który zainteresował się naszym pomysłem i postanowił wesprzeć nas swoim doświadczeniem i kontaktami, dzięki jego pomocy, możemy też dziś wpisać w naszej ofercie sponsorskiej, reklamę na ekranach LCD w metrze warszawskim. Więc jeśli znacie kogoś, kto akurat chciałby w metrze się zareklamować, a rzesza odbiorców jest spora, bo użytkownicy metra wpatrują się tylko w ekrany, a przy okazji wspomóc naszą szczytną (może zbyt górnolotnie to określiłam) akcję, to polecajcie im nas.

Adres strony internetowej Michała: 

W przygotowaniu jest w tym momencie film promocyjny naszej wyprawy, który, gdy tylko zostanie zmontowany trafi (miałam powiedzieć "do kin", ale powiem tylko) na portal Polak Potrafi, gdzie mamy nadzieję również nadzieję, na zauważenie naszej inicjatywy.
Z pewnością będzie to film oskarowy. 
Nie chcemy zdradzać teraz wielu szczegółów, ale nie mogę się powstrzymać od zamieszczenia zdjęcia wychodzącej z siebie pseudoindianki. A tak swoją drogą, gdybym miała dostać indiańskie imię, to jakie by ono było? Jakieś sugestie? ;)

W dniu dzisiejszym w Akademickim Radio Kampus, można było usłyszeć wywiad z Maćkiem, gdzie opowiedział kilka słów o naszej wyprawie, niestety nie mogłam być obecna, ale nadrobimy to na antenie kolejnych rozgłośni, które również nam patronują.

Tydzień Kultury Kanadyjskiej
W dniach 9-15 na terenie Klubokawiarni Grawitacja organizujemy cykl spotkań mających na celu promocję naszej inicjatywy, a także kanadyjskiej kultury, w ramach którego odbędą się 2 koncerty. Będziecie mieli możliwość zasłuchać się w twórczości Łukasza Trębaczkowskiego, który niedawno wrócił do kraju swoich przodków, a urodził się i wychował w Kanadzie. W dźwiękach jego piosenek czuć tęsknotę za wolnością, powiew wiatru z Gór Skalistych i zapach żywicy z sosnowych lasów (może ponosi mnie wyobraźnia, ale serdecznie polecam koncert). Będzie też projekcja filmu, który nam niezwykle przypadł do gustu i mamy nadzieję, że wam również się spodoba. Ponadto możliwość sprawdzenia swojej wiedzy o kraju klonowego liścia w quizach z nagrodami, a także spróbowania tradycyjnych potraw przy dobiegajacych z głośników kojących rozedrgane nerwy dźwiękach utworów m.in. The Truth lub Michel'a Buble.

Wszystkich zainteresowanych zachęcamy do śledzenia naszego bloga lub facebook'a szczegóły i plakaty wkrótce.

Pod pierwszym postem na naszym blogu pojawił się komentarz: 
"Nie mogę się doczekać zdjęć z podróży na niedźwiedziu! ;)"

Podróż jeszcze się nie rozpoczęła, a zdjęcia z ujeżdżania niedźwiedzia już są :D

Brak komentarzy:

Prześlij komentarz